← Volver al ranking

Similares a Salkım, Elif’in peşini bırakmıyor! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

20 vecinos (text_768) · 347.6K views · Kızılcık Şerbeti · Turquía

★Salkım, Elif’in peşini bırakmıyor! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

347.6KTurquía
12Salkım ve Elif, hediyelik alışverişinde! | Kızılcık Şerbeti 124. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

—Turquía96
11Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm (4. SEZON FİNALİ) @showtv

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

22.4MTurquía96
5Ünal Köşkü’nde kara gece! (Son Sahne) | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

2.1MTurquía97
3Asaf ve Elif arasında mutluluk gerginliği! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

669.3KTurquía97
17Gökhan sürprizi Emir ve Çimen’i şoke etti! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

597.6KTurquía96
1Elif’in “uzaklaştırma kararı” yalanları! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

472.6KTurquía98
14Kıvılcım, Ömer ve Hilal’i birlikte görünce yıkıldı… | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

467.1KTurquía96
10Salkım, Elif’in silikonlarını aldırmak istiyor! | Kızılcık Şerbeti 135. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

447.9KTurquía96
20Elif'in sözleri Salkım'ı sinirlendirdi! | Kızılcık Şerbeti 135. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

416.2KTurquía96
7Salkım’ın yemek emrivakisi Nursema’yı rahatsız etti! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

402.2KTurquía97
15Fatih ve Başak'ın yeni yuvaları! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

328.9KTurquía96
16Ömer Hilal’le birlikte, Kıvılcım çaresiz… | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

283.3KTurquía96
6Asaf ve Tuncay arasındaki hediye gerilimi devam ediyor! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

106.3KTurquía97
9Asude, Gökhan'ı uyarıyor! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

102.2KTurquía96
4Sönmez duygularına hakim olamıyor! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

90.1KTurquía97
2Gökhan, Kıvılcım'dan özür dilemeye geldi! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

79.8KTurquía98
8Emir, Çimen'in gönlünü almaya çalışıyor! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

72.7KTurquía96
19Kıvılcım annesine kırgınlıklarını anlatıyor! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

56.9KTurquía96
18Asil, Nursema'nın tablosunu geri gönderdi! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

53.8KTurquía96
13Ömer, Abdullah'a yeni ilişkisini anlatıyor! | Kızılcık Şerbeti 138. Bölüm

Kızılcık Şerbeti

@kizilcikserbetidizi

39.8KTurquía96