← Volver al ranking

Similares a JOC DE MIRALLS - Lia Sampai amb Adrià Pagès

20 vecinos (text_768) · 1.2K views · Lia Sampai · España

★JOC DE MIRALLS - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

1.2KEspaña
9MANS DE DONA - Lia Sampai feat. Mireia vives

Lia Sampai

@liasampai

7.7KEspaña89
10VENS - Lia Sampai feat. Arturo Gaya

Lia Sampai

@liasampai

6.0KEspaña89
3LA CAIXETA - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

3.8KEspaña90
6TORNAR - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

3.5KEspaña90
4LO SECRET DELS ARBRES - Lia Sampai

Lia Sampai

@liasampai

3.1KEspaña90
1LA NINA - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

2.6KEspaña92
5LO CONTE DELS FLAMENCS - Lia Sampai

Lia Sampai

@liasampai

1.9KEspaña90
7PINYOLS DE GEL - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

683España89
8EUDALD - Lia Sampai

Lia Sampai

@liasampai

486España89
12L'ENDEMÀ [Videoclip] - Lia Sampai & Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

456España88
2Amagatalls de llum [Àlbum complet] - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

281España91
13L'aura - Lia Sampai

Lia Sampai

@liasampai

91España88
151.PLANETA SONOR - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

91España88
205.Flor Caminaire - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

61España87
187.Te'n vas volant - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

54España87
169.La nostra il·lusió - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

47España87
116.El meu horitzó - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

41España88
1710.Els ulls de ma mare - Lia Sampai amb Adrià Pagès

Lia Sampai

@liasampai

33España87
14Timoner - Lia Sampai amb Adrià Pagès (fragment)

Lia Sampai

@liasampai

30España88
19Cor de L'Eliana – D'un temps, d'un País – Premis Ovidi 2023

elCanaldelCOM

@elcanaldelcom

0—87